Epson Multifunctional printers | WorkForce Pro EM-C8101RDWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
- TootjadEpson
- Mudel: C11CL32401
- Saadavus: 5
-
3 795€
Epson Multifunctional printers | WorkForce Pro EM-C8101RDWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 641.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional printers |
| Producer product name | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson multifunctional printers workforce pro em-c8101rdwf inkjet colour a4 wi-fi white, c11cl32401, epson, multifunktsionaalsed printerid
















